images/sample/slideshow/logo1.png

LLDPE-HDPE

کارخانه پلی اتیلن

 واحد LLDPE - HDPE پتروشیمی مهاباد تحت لیسانس BASELL و مهندسی اصولی شرکت TECNIMONT طراحی و اجرا شده است این واحد  با تولید سالانه 300.000 تن محصول، یکی از بزرگترین واحدهای پلیمری در ایران با امکان تولید پلی اتیلن سبک خطی و سنگین است. (ظرفیت اکسترودر این واحد 42 تن در ساعت بوده) و توانایی تولید بیش از 7 گرید متفاوت را داراست.

 

در راکتور بستر گازی پروپان، با خوراک اتیلن خالص سازی شده در حضور کاتالیست و کوکاتالیست (TEA)  ،واکنش پلیمریزاسیون انجام می گیرد. جهت کنترل دانسیته بستر از کومنومر بوتن-1 (تولیدی واحد بوتن-1 مجتمع) جهت کنترل طول زنجیره و جرم مولکولی از هیدروژن استفاده می گردد.بعد از تولید پلی اتیلن در راکتور ، جهت حذف هیدروکربن ها و غیرفعال کردن پودر با بخار داغ در  استیمر تماس یافته و بعد از آن برای خشک شدن در درایر با ازت داغ فلودایز می گردد و در نهایت با توجه به نوع محصول تولیدی و سفارش مشتری افزودنی های مورد نیاز اضافه شده و به شکل گرانول جهت بسته بندی در کیسه های 25 کیلوگرمی به واحد بسته بندی منتقل می گردد.

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 37 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…