images/sample/slideshow/logo1.png

هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

تولید پایدار هماهنگ با محیط زیست

 

 

حفاظت از محیط زیست یکی از اهداف اصلی برنامه توسعه هزاره سازمان ملل متحد است. استفاده بهینه از محیط زیست از طریق کمک به پایداری طبیعت، کاهش استفاده از منابع طبیعی، کاهش تولید زباله، جایگزین کردن مواد قابل بازیافت با مواد طبیعی و ... از جمله وظایفی هستند که بشر امروز در چهار گوشه جهان به عهده دارد.

از سویی، نمایشگاه ها به عنوان محل ارائه ایده ها و نوآوری های صنعتی، تجاری، تکنولوژیک و ... بهترین بستر را برای معرفی محصولات و خدمات سازگار با محیط زیست فراهم می کنند. اما وظیفه صنعت نمایشگاهی تنها به فراهم کردن این بستر ختم نمی شود. در واقع، باور داریم که صنعت نمایشگاهی باید پیشگام حرکت های حامی محیط زیست باشد.

نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.

این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به لایه‌ها و سطوح مختلف اجتماعی، تعمیق فرهنگ زیست‌محیطی در جامعه، جلب مشارکت عمومی در حفظ و حراست از محیط زیست و معرفی توانمندی‌های علمی و آموزشی در این عرصه می‌باشد.

شرکت پتروشیمی مهاباد نیز همگام با دیگر صنایع و حوزه های مرتبط با حفظ محیط زیست در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست شرکت نموده و ضمن ارائه گزارش های شفاهی به بازدید کنندگان برشورهایی را درزمینه کارهای انجام شده در رابطه با صیانت از محیط زیست به بازدید کنندگان از نمایشگاه ارائه نمود.

لازم به ذکر است شرکت پترو شیمی مهاباد در سومین سال بهره برداری و در بیستمین همایش ملی صنعت سبز موفق به اخذ تندیس زرین صنعت سبز کشور گردید. 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 51 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…