images/sample/slideshow/logo1.png

بازدیدهای نوروزی در مجتمع

بازدید نوروزی کارکنان مجتمع پتروشیمی مهاباد

 

 

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است. این پدیده، فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن می باشد.

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته بوده و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم یادآورشده است.

در میان تمام جوامع، آداب و رسوم ایرانیان برگرفته از تغییر و تحول در نظام طبیعت و وقایع و اتفاقاتی است که پیرامون آن به وقوع می پیوندد و عید نوروز یکی از این نعمت هاست اما آنچه ما ایرانیان را به رسیدن فصل بهار و عید نوروز و اهمیت به مراسم آن ترغیب و تشویق می کند .

خداوندگار عالم را سپاس گزاریم در سالی که گذشت به سلامت  توانستیم با تلاشی بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه شرکت (تولید پایدار هماهنگ با محیط زیست )گام های اساسی برداشته و سهم کوچکی را در تولید ملی داشته باشیم.

مجموعه مدیریت شرکت پتروشیمی مهاباد  در زمان تحویل سال هدایایی به رسم قدر شناسی به کارکنان  اهداء و به رسم ادب در اولین روز سال جدید در جهت قدردانی از همت وتلاش کارکنان ضمن بازدیداز تمامی واحدهای شرکت در فضایی صمیمی و دوستانه سال جدید را به همکاران تبریک گفته واز زحمات ایشان تشکر و قدردانی نمودند.   

امید است با یاری از ذات لایزال الهی و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری که سال جدید را رونق تولید نامیدند؛ بتوانیم با همت و تلاش جمعی وبا بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش در مسیر خدمت کشور عزیزمان سر بلند باشیم.

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 40 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…