images/sample/slideshow/logo1.png

راه اندازی واحد هیدروژن پتروشیمی ایلام توسط پتروشیمی مهاباد

صدور خدمات فنی از پتروشیمی مهاباد به مجتمع های دیگر

 

امروزه با ظهور اقتصاد اطلاعاتي و ورود اقتصاد دانايي محور، نقش منابع انساني به عنوان يك عنصر رقابتي و راهبردي مطرح گردیده است. ارائه محصولات و خدمات متفاوت و متمايز، كاهش هزينه ها، خلاقيت و نوآوري و افزايش رقابت پذيري از مزاياي وجود منابع انساني ماهر، باتجربه، خلاق و بانشاط است. اين منبع انساني با ورودي هاي مؤثر آموزش ، سلامت و ارزش هاي اخلاقي مي تواند به سرمايه ي اساسی برای هر سازمان تبديل شود.

شرکت پتروشیمی مهاباد همواره تلاش خویش را براین اصل معطوف داشته تا افزون بر تربيت نيروي انساني يادگيرنده، براي نهادينه كردن دانشي که در اختيار نيروهاي انساني قرار دارد، برنامه‌هاي عملياتی و قابل اجرايي را در دستور کار داشته، چراكه منابع انساني دارايي هاي نامشهودند و سهم فزاينده اي در ارزش بازار سازمان دارند. از اين رو مدیریت شرکت از طريق تشويق و ترغيب كاركنان براي يادگيري وآموزش منظم و نیز عملیاتی کردن آموزش ها رادر همه سطوح در برنامه دارد.

 در همین راستا، یک تیم پنج نفره از کارشناسان جوان مجموعه پتروشیمی مهاباد جهت نصب راه اندازی واحد هیدروژن پتروشیمی ایلام به منطقه اعزام شده که با وجود در دسترس نبودن شرکت سازنده (وندور) و نبود مدارک و اطلاعات کافی و نواقص برنامه کنترلی و در نتیجه پیچیده ترشدن فرآیند راه اندازی، نسبت به بومی سازی و راه اندازی سیستم های کنترل عملیات تولید و ایمنی اقدام نموده که در نهایت منجربه راه اندازی واحد هیدروژن با حداکثر ظرفیت و خلوص بالا گردید.

 

 

لازم به ذکر است راه اندازی واحد هیدروژن به لحاظ پیچیدگی، حساسیت وخطرات بالقوه  یکی از مهمترین واحدها در مجتمع های پتروشیمی بوده که با همت ،تلاش و تخصص تیم اعزامی پتروشیمی مهاباد واحد هیدروژن پتروشیمی ایلام با موفقیت به بهره برداری رسید.

 

 

اعضای تیم اعزامی برای راه اندازی واحد هیدروژن پتروشیمی ایلام:

  • مهندس قادر عبدالهی
  • مهندس سید حسن کمالی
  • مهندس فاروق احمدی
  • مهندس سامان مصطفی زاده
  • مهندس امین جهانگرد

 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 29 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…