images/sample/slideshow/logo1.png

حضور فعال پتروشیمی مهاباد در نمایشگاه دهه فجر

برگزاری نمایشگاه  خدمات و صنایع دهه فجر در شهرستان مهاباد

 

 

اصولا شرکت در نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی رادراختیار شرکت ها و موسسات قرار می دهد تا ضمن حضورخود به ارزیابی موقعیت خود در شرایط کنونی جامعه و بازار بپردازند.

اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مهاباد با همکاری نهادها و ارگانهای دولتی اقدام به برگزاری نمایشگاه دهه مبارکه فجر  (13/11/97 لغایت 18/11/97) نموده و از واحدهای فعال صنعتی منطقه نیز جهت شرکت در نمایشگاه مذکور دعوت بعمل آوردند.

 

 

در همین راستا شرکت پتروشیمی مهاباد با حضور فعال خود دراین نمایشگاه ضمن گفتگوی مستقیم با بازدیدکنندگان و تشریح فعالیت های شرکت ، نسبت به ارائه کاتالوگ مربوط به عملکرد شرکت در سه سال اخیر در حوزه های مختلف (محیط زیست، فناوری های نوین، بهینه سازی مصرف انرژی و ...) عموم مردم را در جریان اهم فعالیت های شرکت قرار دادند.

 

 

لازم به ذکر هدف برای شرکت در نمایشگاه مذکور در راستای عمل به تعهدات اجتماعی شرکت پتروشیمی مهاباد و فقط در جهت روشن سازی و تنویر افکار عمومی نسبت به اقدامات وفعالیت های شرکت در حوزه های مختلف از ابتدای بهره برداری تاکنون بوده است.

 

 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 29 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…