images/sample/slideshow/logo1.png

خرید مجهزترین خودرو آتش نشانی منطقه

تجهیز ناوگان ایمنی و آتش نشانی پتروشیمی مهاباد به خودروی پیشرفته آتش نشانی

 

براي شروع به كار در مراكز صنعتي نياز وافر به آگاهي ودانش ايمني نسبت به همان صنعت از ضروريات اوليه است. زيرا عدم اشراف به خطرهاي موجود كه هميشه در كمين كاركنان مي باشد؛ يعني استقبال از خطر و طبعا به وقوع پيوستن حوادث ناخواسته كه منجر به از كارافتادگي موقت يا دائم ويا نقص عضو و يا حتي مرگ مي گردد. در هر صنعت (سيستم و يا كارخانه اي) ،مي بايست با ايجاد يك برنامه ريزي آموزشي درست،مقررات ودستورالعمل هاي حفاظتي وايمني وآتش نشاني وهمچنين بهداشت محيط كار را به كاركنان جديدالاستخدام و مسئولين منتقل نمود تا به مورد اجرا درآيد. در تأسيسات شركت سر وكار كاركنان با مواد شيميايي وگاز است ومواد گازي داراي خطر انفجار وآتش سوزي ومواد شيميايي سمي و يا مضر است و بعلاوه كار كردن با ابزار و ماشين آلات در محيط كار نيز توأم با حوادثي مي باشد .

از آن جمله آتش سوزي از حوادثي است كه هر آن ممكن است اتفاق افتاده وبر اثر آن جان و مال فرد و افراد يا مؤسسه و كارخانه را در چند ساعت بر باد دهد. آمارهايي كه در جهان انتشار مي يابد،معرف خسارات عظيم و تلفات نسبتا زياد ناشي از آتش سوزي ها است.

شرکت پتروشیمی مهاباد در راستای رعایت استانداردها والزامات مربوط  HSE و نیز کنترل و اطفای حریق های احتمالی نسبت تکمیل سیستم های ایمنی واطفای حریق اقدام نموده از جمله در آخرین مرحله از تکمیل تجهیزات مربوط به اطفای حریق یک دستگاه از پیشرفته ترین خودروهای آتش نشانی در منطقه که دارای قابلیت های عملیاتی در شرایط سخت را با مشخصات زیر خریداری نموده است .

 

 

  • دارای مخزن 8000 لیتری آب ومخزن 4000 لیتری فوم
  • مجهز به پمپ آب زیگلر وپمپ فوم البانی
  • قدرت پرتاب آب به ارتفاع 90 متر
  • دارای توان ارائه خدمات درمدت زمان طولانی عملیات اطفای حریق
  • مجهز به تجهیزات تنفسی، تجهیزات امداد ونجات، ژنراتور برق   

 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 27 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…