images/sample/slideshow/logo1.png

مشارکت پتروشیمی مهاباد در حراست از طبیعت در روز طبیعت

باحفظ محیط زیست قدردان روزهای طبیعت باشیم 

 

      فرهنگ احترام به طبیعت را باید از کودکی آموخت و در بزرگسالی به کوچک ترها آموزش داد. «روز طبیعت»، فرصت بسیار مناسبی است تا این درس بزرگ را به فرزندان دلبندمان بیاموزیم. آن ها باید بدانند که طبیعت زیبای سرزمینمان ایران، خانه بزرگ تر همه ما به شمار می آید و ضرر آسیب رساندن به درختان و سبزه زارها، ابتدا به خودمان برمی گردد. اگر کودکان یاد بگیرند که درختان، ریه های تنفسی زمین هستند و بدون آن ها، حیات روی زمین رو به نابودی می رود، هیچ گاه به از بین رفتن طبیعت شگفت انگیز کشورمان راضی نخواهند شد. کودکان امروز، پدران و مادران فردای این سرزمین اند و با این فرهنگ سازی درست، می توان عشق به طبیعت را در دل آن ها کاشت.

شرکت پتروشیمی مهاباد نیز در راستای فرهنگ سازی واحترام به طبیعت در سیزدهمین روز سال 1397در مبادی ورود به محدوده سد مهاباد اقدام به پخش کیسه های جمع آوری زباله دربین خانواده هایی که به دامن  طبیعت رفته بودند نموده تا در پیوندی دوباره با حفظ محیط زیست شکرگزار نعمت های بی انتهای پروردگار باشند.

 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 22 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…