images/sample/slideshow/logo1.png

اخذ گواهینامه های استاندارد جهانی ISO و افزایش تولید

دستاوردی دیگرازتلاش جمعی درشرکت پتروشیمی مهاباد

  

امروزه کلیه شرکتهای تولیدی که در پی تولید پایدار و کسب سهم بیشتری از بازار می­ باشند با استقرار سیستم­ های مدیریت می­ توانند به این اهداف نزدیکتر شوند.

سیستم ­های مدیریت موجب شکل­ دهی به سازمان برای حرکت در راستای هدف واحد و همچنین کسب اعتبار در مجامع و بازارهای هدف بخصوص در بخش صادرات می­ شوند تا آنجا که برخی مشتریان خارجی یکی از معیارهای اصلی خریدشان در انتخاب تامین کننده، داشتن گواهینامه ایزو می­باشد.

اخذ گواهینامه­ های ISO 9001 بیانگر رعایت استانداردهای کیفی در تمامی مراحل تولید، ISO 18001 بیانگر رعایت کلیه اصول ایمنی و بهداشت حرفه­ ای و ISO 14001 بیانگر رعایت الزامات بین­ المللی در حفظ محیط زیست و عدم تخریب محیط زیست در حین تولید می ­باشد.

شرکت پتروشیمی مهاباد بعنوان بزرگترین واحد صنعتی استان آذربایجان غربی نیز برای نیل به اهداف فوق و در پی  نهادینه کردن بهبود کیفیت فرآیندهای تولید، رعایت اصول ایمنی، حفاظت از محیط زیست و عمل به تعهدات اجتماعی خود اقدام به استقرار سیستم­ های مدیریت براساس استانداردهای جهانی نموده که پس از چندین ماه تلاش جمعی و انجام کلیه اقدامات لازم، کارشناسان و ممیزین شرکت ایرانی SGS به نمایندگی از شرکت  SAS سوییس در آذر ماه پس از انجام ممیزی واحدها و بخش ­هاي مختلف شرکت پتروشیمی مهاباد، انطباق پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهایISO 9001: 2015, ISO 14001:2015 , OHSAS 18001:2007 در شـرکت پتروشیمی مهاباد را مورد تایید قرار دادند و پتروشیمی مهاباد موفق به اخذ گواهینامه­ های بین­ المللی فوق گردید که نشان از توان بالای علمی و انجام تعهد شرکت پتروشیمی مهاباد به مسئولیت های اجتماعی را دارد.

گفتنی است که گسترش تـولیـد پایدار و هماهنگ با حفـظ محیط زیسـت، همواره یکی از اولویت ها و اهداف اصلی این شرکت می باشد که در سایه تلاش و همت کارکنان شرکت پتروشیمی مهاباد میزان تولید اين مجتمع از 35 تن در ساعت  به 43 تن در ساعت افزایش یافته است تا ان شا الله با برنامه ­ریزی­ های انجام شده و در سایه همدلی و تلاش مضاعف همگان این روند افزایش تولید و دستیابی به موفقیت­ های جدید تا رسيدن به تولید 50 تن در ساعت نيز ادامه داشته باشد.

 

 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 32 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…