images/sample/slideshow/logo1.png

ساخت و تولید قطعات صنعتی پیشرفته در پتروشیمی مهاباد

دست آوردهای ساخت قطعات در واحد نگهداشت وتعمیرات شرکت پتروشیمی مهاباد

 

تولید را ایجاد فایده و مطلوبیت برای ارضای خواسته های افراد می دانند؛ در عین حال تولید، رشته ای از فعالیت‌های انسانی است که عوامل تولید توسط آنها با یکدیگر ترکیب شده و کالاها و خدمات مورد نیاز افراد را فراهم می کند. تولید کردن یعنی ایجاد فواید اقتصادی جدید. مفهوم تولید، علاوه‌بر جریان تغییر کالاها، شامل کلیه خدماتی است که در بهبود فایده کالا مؤثر بوده و به‌هنگام نیاز در دسترس افراد قرار می گیرند. تولیدکنندگان اقتصادی برای کسب سود بیشتر عوامل تولیدی را به‌گونه‌ای مناسب با یکدیگر ترکیب می کنند. همچنین روند فعالیت‌های تولیدی آنها چنان است که کمترین هزینه های تولیدی را برای یک سطح تولید مشخصی به‌دنبال دارد. به این ترتیب، علاوه‌بر تولید و مباحث مربوط به آن، هزینه های تولید نیز نقش مهمی در فعالیت‌های اقتصادی ایفا می کنند.

ازآنجائيکه صنايع پتروشيمي به عنوان صنايع پايين دستي نفت،گاز به شمار می آيد و ايران به عنوان يکي از بزرگترين توليدکننده ذخاير نفت وگاز درجهان قلمداد ميگردد، ازاينروضمن سهولت تامين ودسترسي به مواد اوليه ، فرآوري وايجاد ارزش افزوده محصولات مياني ونهايي به منظورمصرف داخلی ویا صادرات از اهميت فراواني برخوردارخواهد بود بدين منظور لزوم احداث وتوسعه واحدهاي صنعتي پتروشيمي و به تبع آن تعميرات ونگهداري تجهيزات وماشين آلات توليدي در آنها بسيار حائز اهميت خواهد بود.

ودر همین راستا کارگاه مرکزی مجتمع پتروشیمی مهاباد با هدف کاهش زمان و هزینه  تامین قطعات ودر نهایت عدم وابستگی به تامین کنندگان خارجی درسال 1394 همرمان با افتتاح مجتمع فعالیت خویش را باکادری مجرب شروع نموده وبا همکاری واحدهای مکانیک وماشینری موفق ساخت بسیاری از قطعات مورد نیازتجهیزات وماشین آلات مجتمع شده اند.

 

همچنین با توجه به پتانسیلهای فنی کارگاه مجتمع پتروشیمی مهاباد، امکان استفاده و پوشش دهی خدمات به کارگاههای صنعتی استان درتولید قطعات مورد نیاز را فراهم می آورد. 

 

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 23 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…