images/sample/slideshow/logo1.png

بازدید مسولین

بازدید آقای مهندس قاضی پور نماینده مجلس شوراي اسلامي ارومیه و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بهمراه سردا خرم فرمانده سپاه استان آذربایجان غربی و سردار رنجبرزاده فرمانده سپاه مهاباد

به گزارش روابط عمومي شركت پتروشيمي مهاباد صبح امروز پنجشنبه مورخه 25/06/95 آقای مهندس قاضی پور نماینده مجلس شوراي اسلامي ارومیه و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بهمراه سردا خرم فرمانده سپاه استان آذربایجان غربی و سردار رنجبرزاده فرمانده سپاه مهاباد از مجتمع پتروشیمی مهاباد بازدید نمودند.
در این بازدید مدیر عامل شرکت پتروشیمی مهاباد ضمن تشكر از تشريف فرمايي اين عزيزان گزارشی از حجم سرمایه گذاری، نحوه تامین خوراک، حجم تولیدات و تعداد شاغلين مستقيم و غير مستقيم شاغل در شركت ارائه نمودند. در ادامه مهندس مجیدی اعلام نمودند با ايجاد شرکت پتروشیمی مهاباد پتانسیل بالایی در جهت شکل گیری صنایع پایین دستی در منطقه و جلوگیری از خام فروشی در استان فراهم گرديده كه بايستي فرصت را غنيمت شمرد و هرچه سريعتر نسبت به جذب سرمايه گذاري جهت ايجاد صنايع پايين دستي توسط مسئولين استان اقدام تا علاوه بر اشتغال زايي بيش از پيش اين صنعت موجبات شكوفايي استان را در زمينه اقتصادي نيزفراهم آورد ايشان همچنين امادگي شركت و پرسنل شركت كه عمدتاً ( بيش از ٨٠درصد ) از جوانان تحصيل كرده و مومن و متعهد استان هستند رادرجهت ارائه اطلاعات صنايع پايين دستي و همچنين كمك هاي فني به سرمايه گذاران و مسئولين محترم استاني اعلام نمودند.
مهندس قاضی پور نيز ضمن تشكر از سهامداران ، مديريت و كاركنان این طرح که حجم عظیمی از سرمایه و انرژي خود را برای شکوفایی و توسعه استان بکار گرفته اند قدردانی نموده و اعلام نمودند كه در راستاي ايجاد صنايع پايين دستي پتروشيمي استان تمام تلاش خود را به كار گرفته تا انشاالله شاهد شكوفايي هرچه بيشتر استان باشيم تا علاوه بر جلوگيري از اتلاف پتانسيل ايجاد شده موجبات اشتغال هرچه بيشتر جوانان استان را فراهم آورند ایشان در ادامه نیز نقش این شرکت در رونق گرفتن صنایع پایین دستی استان را برجسته ارزیابی نموده و در خصوص ایجاد این صنایع قول همکاری همه جانبه را به سرمایه گذاران دادند.
در این دیدار دکتر خرم نیزاز تلاشهاي صورت گرفته توسط سهامداران و مديريت و كاركنان مجموعه برای احداث بزرگترین طرح صنعتی استان آذربایجان غربی تشكر كرده و از اينكه اين شركت ضمن اشتغال زايي با استفاده از تكنولوژي روز كه كمترين آلودگي محيط زيست را به دنبال دارد تقدير نموده و مديران و كاركنان مرز بوم اسلامي را به تلاش و حمايت و بي وقفه از سرمايه گذاري انجام شده دعوت نمودند.

کاربران آنلاین:

در حال حاضر 43 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…